وبلاگ

برگزاری اولین رویداد فناورانه در مسیر كشورزی دانش بنیان در استان سمنان

برگزاری اولین رویداد استانی فناورانه در مسیر کشاورزی دانش بنیان

در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان، در تاریخ 24 اسفند 1401 اولین رویداد استانی فناورانه کشاورزی و منابع طبیعی «در مسیر کشاورزی دانش بنیان»، با حضور معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی سمنان، ریاست مرکز، رئیس مرکز رشد و سایر مدعوین در سالن جلسات مرکز برگزار شد.

رئیس مرکز ضمن خوشامدگویی، روندی از اجرای اولین رویداد ارائه کردند. سپس رئیس مرکز رشد و واحدهای فناور کشاورزی و مسئول راه اندازی دهکده، گزارش عمکرد مرکز رشد در سال 1401 را بیان کردند.

در ادامه معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه ضمن تشکر از برگزاری رویداد به اهمیت فناوری در تولید و مصرف کشاورزی اشاره کردند.

در پایان معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی ضمن برشمردن اهمیت این رویداد بر نفوذ دانش و فناوری در بخش کشاورزی و آینده پژوهی فناورانه با محوریت بازار محصولات کشاورزی تاکید کردند.

متعاقب برگزاری دوره های آموزشی، دوازده ایده فناورانه به مرحله نهایی راه یافتند و از میان آنها از سه ایده ی برتر نوآورانه با قابلیت تجاری سازی با اهداء لوح و هدیه تقدیر بعمل آمد.

در پایان از نمایشگاه دستاوردهای این سه شرکت بازدید بعمل آمد.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.