وبلاگ

حضور شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه آبادایران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، دو شرکت فناور پارک دانشگاه سمنان در نمایشگاه «آبادایران»، اولین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا، محصولات و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با هدف اتصال زیست‌بوم فناوری و نوآوری با چالش‌های مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، از 23 ‌تا ۲۵ خرداد ماه در مصلای امام‌خمینی (ره) برگزار گردید و دو شرکت فناور مبتکران صنعت رویش یار و ره افزایان ماشین‌های خودکار محصولات خود را به بازدیدکنندگان عرضه نمودند.

دکتر محمدیان با تأکید بر اهمیت حضور فناوران در نمایشگاه گفت: شرکت ره افزایش ماشین‌های خودکار با محصول «وندینگ لباسشویی صفیل» و شرکت مبتکران صنعت رویش یار با محصولات «تجهیزات پرورش و برداشت میکرو جلبک ها»، «دستگاه های تصفیه ذرات معلق به منظور استفاده در سیستمهای آبیاری کشاورزی و آبزی پروری و تصفیه آب و فاضلاب» در این نمایشگاه حضور یافتند و مذاکرات و تفاهماتی نیز برای تجاری سازی محصولات و توسعه بازار با چند سازمان دولتی و خصوصی انجام دادند.

معاون فناوری پارک به حمایت‌های ویژه نمایشگاهی پارک دانشگاه سمنان برای فناوران مستقر اشاره کرد و گفت: حمایت‌های نمایشگاهی پارک در سطح استانی، ملی، بین‌المللی و هیئت تجاری می‌شود و فناوران سالانه در ۵۰ نمایشگاه تخصصی، ملی و بین‌المللی با حمایت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان شرکت می‌کنند.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.